Sportovní klub gymnázia Karla Sladkovského - SKGKS

Logo

Novinky

1.9.2014
Milí studenti, podobně jako minulý školní rok i letos bude Školní sportovní klub pořádat různé akce, kurzy apod. Můžete se stát novými či staronovými členy...

Cyklokurz 2019 

Kurz je přednostně určen pro třídy 6.E (tř. prof.  Lenka Burkertová), 6. F  (tř. prof. Anna Veselá) a 2.A (tř. prof. Alena Palmeová)

Termín: 27.5. - 30. 5. 2019 (po – čt)

Místo: kemp Pecka (www.kemppecka.cz) u stejnojmenné obce se nachází v okrese Jičín. Krásná malebná příroda na pomezí Českého ráje a Podkrkonoší nadchne všechny cyklisty.

Kemp je plně vybaven, s bohatou sportovní nabídkou. V areálu je koupaliště, volejbal, tenis, stolní tenis, restaurace, maxi skákací trampolína ad.

Ubytování: moderní dřevěné chatky s příslušenstvím.

Stravování: zajištěna polopenze - začíná se večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

Sraz a doprava: pondělí ráno 7.40 hod. na hl. nádraží u knihkupectví Luxoru, odjezd vlaku 8.06 hod. Návrat 15. 49 hod. na hl. nádraží.

Studenti, kterým ještě nebylo 18 let, nezapomenou na potvrzení (minimálně telefonicky s rodiči), že mohou jít po ukončení akce sami domů.

Poznámka k dopravě: vzhledem k počtu účastníků pojedeme vlakem. Z cílové stanice je do kempu asi 10 km, které dojedeme na kole. Máme zajištěný odvoz bagáže z nádraží do kempu.

Cena: 2.100,-

Cena zahrnuje: ubytování s polopenzí, dopravu vlakem na místo a zpět, instruktory

Platba: Prosíme o uhrazení zálohy 1700 Kč na bankovní účet Sportovního klubu č. ú. 2400067414/2010, a to nejpozději do 20.3. 2019!!! Doplatek 400 Kč, bude vybírán v hotovosti u prof. Tomáše Veselého v kabinetě TV, nejpozději do 18. 5. 2019!!!

VARIABILNÍ SYMBOLY

Cyklistické vybavení:

-        vlastní kolo – horské (MTB), případně trekové (silniční kolo je pro danou oblast a terén nevhodné)

-        cyklistická přilba – povinná

-        náhradní duše ­1x - povinná (při koupi duše hlaste prodavači rozměr vaší pneumatiky, který je na ní z boku vyražen)

-        1x lepicí sada na opravy - povinná (minimálně do skupinky družstva)

-        láhev na pití nebo zásobník na pití

-        malý batůžek (vhodný pro jízdu na kole – na svačinku, peníze, nářadí)

Do skupiny doporučujeme sadu základního nářadí (imbusy, utahovací klíče, hustilku)

Náročnost: délky a povaha výletů budou uzpůsobeny výkonnosti jednotlivých skupin, do kterých budou studenti rozděleni. Půjde o celodenní výlety. Zbývající volný čas lze věnovat sportovním aktivitám v okolí.

Důležité tiskopisy:
Prosíme, abyste si stáhli a vyplnili následující tiskopisy. Jsou důležité pro účast na kurzu. Stačí je přinést v den odjezdu k vlaku.

Bezinfekčnost a chování

Seřízení kola

Motivaci z pčedešlého cyklokurzu najdete na fotografiích zde.

Na povedenou akci se těší Tomáš Veselý - hlavní organizátor kurzu


© 2011 - Webdesign, webmaster: Pavel Čech