Sportovní klub gymnázia Karla Sladkovského - SKGKS

Logo

Novinky

1.9.2014
Milí studenti, podobně jako minulý školní rok i letos bude Školní sportovní klub pořádat různé akce, kurzy apod. Můžete se stát novými či staronovými členy...

Septimy a 3. ročník - zájezd do Velké Británie a vodácký kurz 

Vodácký kurz

Voda má na naší škole už dlouholetou tradici. Češi jsou národem vodáků a pokud se nadchnete pro to i vy, budeme

jenom rádi. Vodní živel může být dobrý kamarád, ale zlý pán. Nemusíte se však obávat. I na tento sport máme v našich řadách lidi, kteří prošli specializovanými kurzy a se sjížděním vody mají bohaté zkušenosti. Pokud jste nováčci garantujeme vám, že při troše šikovnosti, se základní dovednosti naučíte během jednoho dne. O to větší radost budete mít z toho, až si sjedete svou první šlajsnu.

Vodáctví je spojeno s přírodními podmínkami, budeme proto kempovat ve stanech. Volné chvíle vyplníme návštěvou přírodních krás a pamětihodností, kterých je kolem řek vždycky dost. K nočnímu životu patří zábava při kytaře a táboráku.

Ve školním roce 2016/2017 se vodáckého kurzu zúčastní 7.E (tř. prof. Nona Malá), 7.F (tř. prof. Vladislava Kaupová)

Těšíme se na vás ve školním roce 2016/2017.

Za sport. klub hlavní organizátor Tomáš Veselý

 

Vltava 2017

aktuální informace

 

Zájezd do Velké Británie

 

Milí studenti! V roce 2014 budete jako studenti septim a třetích ročníků mít příležitost zůročit své znalosti angličtiny v praxi, proniknout do všedního života obyčejné britské rodiny a seznámit se s britskou kulturou a přírodními památkami. Zájezd organizuje kabinet kabinet cizích jazyků, který již několik let úspěšně spolupracuje s cestovní kanceláří Kristof z Liberce.

Studenti většinou nocují po dvou či po třech v hostitelských rodinách, které jim také zajišťují snídaně, svačiny a večeře. Na zajištění zájezdu se průběžně pracuje a v dostatečném časovém předstihu se dozvíte veškeré potřebné informace.

Za kabinet cizích jazyků se na vás těší Martina Pirková


© 2011 - Webdesign, webmaster: Pavel Čech