Sportovní klub gymnázia Karla Sladkovského - SKGKS

Logo

Novinky

1.9.2014
Milí studenti, podobně jako minulý školní rok i letos bude Školní sportovní klub pořádat různé akce, kurzy apod. Můžete se stát novými či staronovými členy...

Sportovní kurz Slovinsko 2020 

SLOVINSKO - POČASÍ (slovinská hydrometeorologie) - při otevření mapy je v levém horním rohu malý červený bod, což je Bovec. Najeďte si na něj a rozklikněte detaily.

další odkazy:

Počasí Bovec - Slovinci

Počasí Bovec - Italové

Kurz 3.E a 3.F se uskuteční  31.5.–5.6.2020 ve městečku Bovec v Julských Alpách ve Slovinsku. Kurz je zaměřen na poznávání krajiny v kouzelném prostředí Triglavského národního parku. Děti jsou na nenáročných výletech seznamovány s vývojem zdejší přírody, dále jsou připraveny hry v přírodě, v případě vhodného počasí pak i takové lahůdky jako je canyoning nebo raftingí. Vše pod vedením zkušených instruktorů, o jejichž kvalitě jsme z předešlých let naprosto přesvědčeni (inspirace viz fotogalerie).

Odjezd: ne 31.5.2020 22.00 hodin - U Nákladové ho nádraží, Praha 3. Místo je výhodnější pro manipulaci autobusu, po té, co tuto ulici osadili parkovacími hodinami, je téměř auto prázdná. Přesto, nachází se stále v zóně placeného parkování Prahy 3, nelze proto nakládání nadmíru zdržovat, nebo přijít pozdě. Děkujeme za pochopení.

mapa odjezdového místa

Příjezd: pá 5.6.2020 cca 20.00 hodin - U Nákladové ho nádraží

Peníze: Děti potřebují peníze na aktivity typu canyoning 25 €, rafting 25 €. Píšu to jen pro orientaci, že je to možné, ne že se vše musí uskutečnit. Záleží na počasí, množství vody, zájmu apod. Další peníze jsou pro vlastní potřebu. Z kempu je 5 minut do městečka (cukrárna, pizzerie, obchůdky). Slovinsko je o něco malounko dražší než ČR, ale rozdíly nejsou nijak astronomické. Co se týče pití, děti budou k dispozici celý den v kempu + si mohou koupit. Nevybavujte děti balíky vody, jednak je to zbytečně nadměrná zátěž (bus má také omezenou tonáž) a jednak obyčejná balená voda stojí v Evropě všude stejně, mnohdy levněji. 

Poznámka: V kempu bude možné dobíjet mobilní telefony. Poplatek za teplou sprchu bude pravděpodobně 0,50 €, prostřednictvím karty. Tahle záležitost je na domluvě s majitelem na místě. Kolektivy mít jiný status.

Cena kurzu: 4700 Kč + 28 € ubytování na místě (dáno novým slovinským zákonem)
Tato cena zahrnuje: ubytování ve vlastních stanech včetně turistické taxy, 3x denně stravu, základní program, lektory, materiál, doprava autobusem tam a zpět + všechny dálniční poplatky při průjezdu ČR, Rakouskem a Slovinskem a čekací doby
Cena je kalkulována na 40 osob v autobuse.
Cena nezahrnuje:  zážitkové aktivity jako např. canyoning 25 €/os. (máme speciální cenu, běžná cena je 50 €/os. i více), rafting 25 €/os. Tyto možnosti budou alternativně řešeny až na místě, dle zájmu dětí a počasí.
Pozor: Celkové náklady se mohou zvýšit s náhlým nadměrným pohybem ceny ropy. Neměly by však převýšit 10% celkové ceny.

Poznámka: Nemůže-li se dítě zúčastnit kurzu jen na základě tíživé finanční situace rodiny, ozvěte se. Ve spolupráci s pořádající agenturou jsme do určité míry schopni býti v tomto ohledu nápomocni. Samozřejmostí je doložení takovéto situace.

Pojištění: Je nezbytnou nutností. Každý si sjedná své vlastní - obyčejné turistické. V případě aktivit jako je canyoning, rafting vám pořádající agentura vystaví (individuálně - dle zájmu) pojištění pro tento sport na místě, které je zahrnuto v ceně.

Přihlášení:
Prosíme rodiče, aby nám napsali závazný mail a to nejpozději do 31.1. 2020 na E-mailE-mail: kedar7@seznam.cz

Uveďte jméno dítěte, třídu a kontakt na vás (viz mail, který zašlete)

Platba:
částku 4700 Kč zašlete na bankovní spojení s číslem účtu: 2002090002/6000. Při platbě uveďte variabilní symbol. Datum splatnosti 15.3. 2020.

 

variabilní symboly

Vybavení a oblečení:

Pro lepší orientaci při balení uvádíme seznam věcí.

Bezinfekčnost a chování:

Tento formulář bezpečnost a chování je rovněž nezbytný k vaší účasti. Opět si ho stáhněte, vytiskněte a podepište. Stačí donést v den odjezdu k autobusu.

V případě dotazů pište na E-mailE-mail: kedar7@seznam.cz


© 2011 - Webdesign, webmaster: Pavel Čech