Sportovní klub gymnázia Karla Sladkovského - SKGKS

Logo

Novinky

1.9.2014
Milí studenti, podobně jako minulý školní rok i letos bude Školní sportovní klub pořádat různé akce, kurzy apod. Můžete se stát novými či staronovými členy...

Kurzy sexty a 2. ročníku 

Cyklokurz 2020

informace

Pro studenty sext a 2. ročníku se připravuje kurz zaměřený na cykloturistiku, který měl na naší škole premiéru v červnu 2010. Se zvyšujícím se počtem cyklistických tras a stezek, se začíná tento krásný sport stále více rozvíjet a my nechceme v tomto ohledu zůstat pozadu. Za pomocí zkušených instruktorů z řad pedagogů se podíváte do luhů a hájů naší krásné země. V případě zájmů je možno zajistit kurz i v zahraničí, kde především alpské země, vytvářejí pro cyklistiku vynikající podmínky.

Výsledek obrázku pro danny macaskill ridge

Nemusíte se obávat své výkonnosti. Jako u jiných sportů, i zde budeme vybírat terény, které uspokojí jezdce kochající se krajinou, tak i bikery dychtící po horské prémii. V závislosti na počasí lze kilometry v sedle prostřídát s pěšími výlety do zajímavých míst či jinými aktivitami. Naučíte se jízdě ve skupině, technice šlapání nebo to jak si poradit s defektem. Večery, jako správní cyklisté, pak strávíme přípravou tras na následující dny, ale i zábavou, hrami nebo posezením u táboráku. Vletošním roce se cyklistického kurzu zúčastní 6.E (tř. prof. Vendula Gazdová), 6.F (tř. prof. Petra Kotková Veselá) a 2.A (tř. prof. Markéta Rohanová). 


© 2011 - 2020